Koncem května 2026 se kolegyně Magda a Jarmila spolu s dalšími zástupci českých organizací a pečujících vydaly na studijní cestu do Edinburghu a okolí. Pod heslem „Stay Angry“ (zůstaňte zdravě naštvaní) a skotské vládní strategie zaměstnanosti „No One Left Behind“ (nikdo nesmí zůstat pozadu) jsme hledali inspiraci v systému, který je v přístupu k lidem se znevýhodněním o desítky let napřed.


